Změna platnosti certifikátů v České republice
Rádi bychom Vás informovali, že v rámci oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení došlo ke změně systému přidělování certifikačního znaku. Certifikace nebude udělována na fixní období, tedy v současnosti 2010 – 2012, ale na tři roky od data certifikace. Tříletá lhůta klasifikace zůstane samozřejmě zachována, ale ubytovací zařízení, která budou klasifikována v tomto roce obdrží znak na období 2011- 2013 a s tím všechny výhody a marketingovou podporu, která je certifikovaným zařízením poskytnuta.
Co pro vás právě připravujeme….
-
katalog klasifikovaných zařízení s distribucí po celé ČR i na zahraniční zastoupení CzT
-
sdílení databáze všech certifikovaných hotelů v rámci 10evropských zemí Hotelstars Union obsahující 20 000 zařízení členěných dle jednotlivých zemí. Databáze bude sloužit jako zdroj dat pro online mezinárodní katalogy ubytovacích zařízení a rezervační portály.
-
Spolupráce s Asociací turistických informačních center – propagační tištěné materiály distribuovány na informační centra ČR, certifikovaná zařízení upřednostňována
-
Rozlišení certifikovaných zařízení na : www.hotelstars.cz , www.hotelstars.eu, www.czecot.cz, www.hotelguide.cz , www.firmy.cz , www.hotel.cz, www.hotely.cz, www.dohotelu.cz, www.dopenzionu.cz, www.kudyznudy.cz, www.expedia.com, www.centrum.cz a www.mapy.cz – v jednání
-
rozšíření www.hotelstars.eu o možnost přímé rezervace
-
rozlišení certifikovaných zařízení na Venere.com, Hotels.com, Tripadvisor.com, Hrs.com, Google mapy, navigační systémy
Domníváme se, že výše uvedené změny a další aktivity v oblasti marketingu by mohly být motivací pro ty hotely, které se dosud nepřihlásily k tomuto systému, aby využily příležitost k dalšímu zviditelnění a společné propagaci. Postup je jednoduchý a vše lze vyřídit online.