TISKOVÁ ZPRÁVA Regionální certifikace Libereckého kraje součástí Hotelstars

Domů Novinky

TISKOVÁ ZPRÁVA Regionální certifikace Libereckého kraje součástí Hotelstars

4. 12. 2013

TISKOVÁ ZPRÁVA

Regionální certifikace Libereckého kraje součástí Hotelstars

                
 V Praze 4. listopadu 2013


Jak jsme již vícekrát informovali, Asociace hotelů a restaurací ČR spolupracuje na Regionální certifikaci ubytovacích zařízení Libereckého kraje a postupně ji harmonizuje s „Oficiální jednotnou klasifikací ubytovacích zařízení ČR – Hotelstars“.
Od začátku příštího roku bude již pro většinu ubytovacích zařízení získání „Regionální certifikace“ podmíněno právě splnění certifikace „Hotelstars“. Týká se všech nových žadatelů a dále držitelů regionální certifikace z roku 2010. Bude tak postupně stále jednodušší najít v Libereckém kraji kvalitní ubytování s garancí kvality.
Značka regionální certifikace Libereckého kraje respektuje lokální požadavky na ubytovací kritéria i kritéria Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení ČR, která je součástí mezinárodní certifikace  Hotelstars Union. Všechna certifikovaná zařízení v Libereckém kraji mají na vstupních dveřích vyvěšenou pečeť udělené kvality.
V této souvislosti nabízí AHR ČR hotelům a penzionům, spadajících do turistických regionů Libereckého kraje (kam podle marketingového rozlišení spadá i Český ráj, Českolipsko, Jizerské hory a Krkonoše), možnost získat zdarma certifikaci HOTELSTARS Union na tříleté období. (Netýká se ubytování v soukromí – tam podmínky zůstávají stejné.)

Co Vám obě certifikace přinesou? To najdete na www.hotelstars.cz, nebo na stránkách www.liberecky-kraj.cz

Více informací je k dispozici na www.hotelstars.cz

Kontakt: Klára Hájková, Tel: 236 042 383, e-mail hajkova@ahrcr.cz