Výhody regionální certifikace Libereckého kraje

Domů Novinky

Výhody regionální certifikace Libereckého kraje

3. 7. 2012

Výhody regionální certifikace Libereckého kraje


Hlavním motivačním nástrojem pro ubytovací zařízení bude získání výhody „bezplatné“ propagace a marketingu jejich zařízení a získání kreditu kvalitního a certifikovaného poskytovatele služeb.
Výhody, které přinese majitelům a provozovatelům hotelů a penzionů Regionální certifikace ubytovacích služeb, jsou:
- prezentace certifikovaných zařízení na turistickém internetovém portálu Libereckého kraje www.liberecky-kraj.cz  s umístěním na předních místech seznamu ubytovacích zařízení
- prezentace zařízení v datovém skladu turistických zařízení Libereckého kraje, ze kterého čerpají data na svoje stránky všichni napojení partneři, např. všechny turistické regiony kraje, města apod.
- prezentace zařízení v tištěném katalogu ubytovacích zařízení Libereckého kraje, který vyjde na podzim 2012. Katalog bude prezentován na všech veletrzích cestovního ruchu a prezentačních akcích, kterých se Liberecký kraj účastní, v ČR i zahraničí. Certifikovaná zařízení budou umístěna na předních místech a zároveň zvýrazněna.
- bezplatná prezentace propagačních materiálů certifikovaných zařízení na veletrzích cestovního ruchu s možnou osobní účastí
- uvádění zařízení při potřebách marketingu cestovního ruchu Libereckého kraje (např. newsletter Cestou necestou, FB, atd.)
- možnost spolupráce při organizování famtripů a presstripů
- prezentace zařízení prostřednictvím stránek HSU (další výhody HSU na stránkách www.hotelstarsunion.cz)